Vysvětlivky

Naše databáze je rozdělena na dvě skupiny, na ubytování v pokojích (hotely, penziony, priváty...) a v apartmánech/bytech (a partmány, chaty, chalupy...). První kategorie je většinou bez kuchyňky, druhá naopak s kuchyňkou.


K dispozici máte tři pohledy na databázi ubytování.

Seznam ubytování

Zde můžete listovat prostým seznamem všech ubytovacích kapacit dané destinace bez ohledu na to, jestli jsou v požadovaném t ermínu volné či nikoliv. Seznam je rozdělen na seznam hotelů a apartmánů, příslušnou skupinu zvolíte vlevo nahoře v plánovači d ovolené.

Hledat hotely, hledat apartmány

zadáním údajů o Vaší dovolené Vám vyjede aktuální seznam volných ubytovacích kapacit, daný subjekt lze přímo rezervovat. Ně které objekty jsou rezervovatelné online (okamžitě dostanete emailem potvrzení o rezervaci, které obdrží i Vámi vybraný hotel), jiné jsou na poptávku, odpověď dostanete v co nejkratší lhůtě.

Poptávka online

zde máte možnost na naší elektronické nástěnce zanechat Váš požadavek na ubytování. Příslušné informační centrum nebo ubyto vací subjekt, který splňuje Vámi zadané požadavky, Vám zašle odpovídající nabídku.

Mapa

Pomocí mapy si můžete nechat zobrazit vámi požadovanou destinaci na mapě. Kliknutním na takto označenou mapu se dostanete d o databáze ubytovacích kapacit dané destinace.